Крайова
Булава УПН

ДППП 2018 Тернопільської округи для новацтва

2018-04-16
Автор: КБ УПН (спільний логін)

14 квітня 2018 року у м. Підгайці відбулося святкування 106 річниці з Дня Першої Пластової Присягипід гаслом «До щастя Вітчизну свою поведу».  Це гостинне та привітне місто з радістю прийняло у себе 550 пластунів різного віку  та з різних станиць, були пластуни із  м. Шумськ, м. Хоростків, с. Верещаки, м. Бучача, м. Козова, м. Бережани, м. Кременець, м. Збараж, м. Тернопіль, м. Хирів, м. Чернівці, м. Кам’янець-Подільський, м. Львова, м. Стрий.

Традиційно новацтво взяло участь у такій важливій для кожного пластуна події. З’їхалося 150 новаків та новачок зі своїми братчиками та сестричками.  Новацтво прийняло у свої лави нових друзів, вони склали Заяву вступу і  їм повязали хусточки.

Після усіх урочистостей, церемоніалів, відбувся флешмоб «Пластова гаївка», у якому взяли участь усі присутні пластуни, новаки, спільно з юнаками, старшопластунами, сеньйорами, гостями та владою міста  Після обіду на  новацтво чекав надзвичайно цікавий квест по м. Підгайці. Вони  повинні були знайти заховані скарби, які гном Буч - охоронець скарбів панів Потоцьких заховав у найдальших кутках підземелля Підгаєць. Він протягом років періодично переносив з місця на місце, аж поки не трапилась халепа: він зістарився, втратив нюх на золото, і тепер сам не міг його знайти. Новаки, під час пошуку скарбу та ключів від скрині, мали змогу перевірити свої сили  у фізичній вправності на смузі перешкод, їзді на велосипеді, стрілянні з арбалета,  орієнтуванні на місцевості, пластовому знанні та вмінні, показали свої творчі здібності, знання українських та пластових пісень. Крім квесту, програма включала різні мистецькі активітети у яких діти мали змогу показати себе та набути нових знаннь та вмінь.

Завершення святкування відбулося біля великої ватри. Усі присутні змогли не тільки поспівати, повеселитися, але й пригадати усі веселі та щасливі моменти дня. І хоч усі були дуже стомлені, та на обличчях сяяли усмішки. Сподіваюся це святкування запам’ятається надовго!

Інформацію подала заступник коменданта по програмі для новацтва сес. Тетяна Дека