Крайова
Булава УПН

Вишкіл гніздових «Всім вівцям вівця»

2018-03-27
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Минулими вихідними у Львові відбулась 298 Рада Орлиного Вогню гніздових, і не просто якась – а 50-а!!!! Компанія зібралась весела і з дуже різних куточків України – Львів, Київ, Харків, Вінниця, Надвірна, Коломия, Калуш, Бучач, Мукачево. Два дні учасники провели у компанії веселого баранчика Шона і його друзів.

Хоч вишкіл гніздових – це досить серйозний захід, він пройшов легко і цікаво. Інструктори старались максимально залучати виховників до активної участі, до обговорень, дискусій. Працювали й усі разом, і в групах, і парами. Інформації було дуже багато, як і традиційної – права та обов’язки гнідових, праця з КВ, Орлиний Круг тощо, так і нової – теорія поколінь, командотворення, адаптація нового виховника у гнізді. Протягом усього вишколу учасники також проводили ігри, таким чином, кожен повіз додому свіжу збірку забав для новацтва.

Час минув дуже швидко, вишкіл завершився, але на 10 вишколених майбутніх і, навіть, уже діючих гніздових у нас стало більше. Сподіваємось, незабаром у нас з’явиться ще кілька нових гнізд.

Інформацію подала С.О. Оля Фегецин