Крайова
Булава УПН

Відбулася XХ Рада Орлиної Спеціалізації (провідників вишколів 12)

2017-12-26
Автор: КБ УПН (спільний логін)

В переддень католицького Різдва у казковому святковому Львові зібралась особлива компанія – новацькі братчики і сестрички, гніздові, котрі вже мають великий виховницький досвід і готові ним ділитися на вишколах. Так 17 учасників з цілої України на два дні переїхали у «Школу домовичків» та стали готуватись до випускного.

Заняття у «Школі домовичків» були особливими – про принципи навчання дорослих, про планування вишколу, про методи роботи тренера і т.д. Учасники мали багато практичних занять, навіть вчились готувати візуалізації гутірок у програмі «Prezi» безпосередньо на вишколі. Було багато роботи в групах, обміну досвідом, дискусій та обговорень. Але яка б то була чарівна школа, якби у ній не було розваг – у кожній перерві між гутірками учасники смакували чаєм/кавою із солодощами та освоювали нові захоплюючі ігри на знайомство, командоутворення, криголами та енерджайзери. Атмосфера на вишколі панувала дійсно передсвяткова. Особливістю вишколу стала велика кількість гніздових – нас було аж 12!

Навчання у «Школі домовичків» завершилось, випускники отримали посвідки та ключики від своїх «домівок», у які вони понесуть свої нові знання та будуть вишколювати нових виховників, булавних, гніздових…

Інформацію подала С.О. Оля Фегецин