Крайова
Булава УПН

ТРОЛЯНДІЯ: щастя в середині у кожного з нас

2017-07-03
Автор: КБ УПН (спільний логін)

В котрий раз Бучацька Станиця таборує у с. Зарваниці і саме цього року Новацький Табір проводиться на території Колегіуму «Знамення». Цього річний табір «Троляндія: щастя в середині у кожного з нас», який пройшов з 22 до 29 червня 2017 р.Б. Новацтво поринуло в чудову історію дивних істот Тролів, які те і роблять цілий день: співають, танцюють, майструють, бавляться та радіють чудовому дню.

Кожний день поринаючи в легенду новацтво вчилося жити разом, жити в новацькій спільноті. Що може зробити людину щасливішою, як любов та взаємодопомога. Не дарма наш Новацький Закон говорить: «Новак/-чка щодня добрий учинок». Так і наші хлопці старалися бути корисними і не одноразово допомагали селу: поприбиратися узбіччя від сміття, прибрати територію Колегіуму, допомогти старенькій бабусі, що живе по сусідству в господарстві.

Провід табору очолив комендант братчик Ведмідь, він же пл.сен.праці Володимир (о.Елевтерій, ЧСВВ) Геншляк, СМ. Провід складався не тільки із Сіроманців, але і подруг Ластівок та інших виховників. Кожний день та заняття було розписаний так, що новацтво ледве встигало бігати від одного заняття до іншого. Привілей бути Тролем – це бути найактивнішим в співі, іграх, в майстерках та ОБНІМАШКАХ! Троляндія – це табір на якому можна не тільки гарно відпочити, але провести час з користю, як для тіла так і для душі. Наші діти в неділю відвідали Храм і були на Святій Літургії та приступили до Святих Таїнств.

Не зважаючи на те, що час-від-часу «плакали» хмарки, табір пройшов на УРА! Чому? Бо це було видно по лицям задоволеного новацтва. А якщо задоволено новацтво, то і задоволені виховники та провід табору. Бо найбільша радість для Коменданта – це бачити радісне та усміхнене лице своїх таборовиків і задоволене лице батьків після закінчення табору.

Інформацію подав Братчик Ведмідь