Крайова
Булава УПН

Передвеликодні реколекції для новацтва ст. Кам’янець-Подільський

2017-03-31
Автор: КБ УПН (спільний логін)

25 березня 2017р.Б. в станиці Кам’янець-Подільський відбулися передвеликодні реколекції для всіх Пластунів. Їх провів капелан станиці і воднораз гніздовий під. гнізда «Устимові друзі» пл. сен. пр. отець Елевтерій (Володимир) Геншляк, СМ. Суботня програма була приготовлена саме для Новацтва, де діти зібралися у храмі Пресвятої Трійці оо. Василіан, що на Троїцькій площі (старе місто). Отець, а його новаки знають Братчик Ведмідь провів цікавий вогник із розповіддю про храм і про те, як Івасик і Марічка старалися запалити вогник для лампадки.

Після Вогника новацтво мало можливість відвідати чудовий сад і почути від Братчика Вуха розповідь про фігуру Матері Божої, яка стоїть на мусульманському мінареті на території катедрального Собору святих Петра і Павла.

На закінчення реколекцій, яке завершилось закриттям дня та іменуванням нових новачок і пов’язанням новацьких хусток та спільною фотографією.

Новацтво запам’ятало важливу науку: «Що кожний наша молитва – це вогник, який запалюється у серці людини, показує нам шлях у темноті, щоб ми не схибили на дорозі нашого життя».

Інформацію подав о. Елевтерій