Крайова
Булава УПН

Свято Миколая в станиці Кам’янець – Подільський

2016-12-21
Автор: КБ УПН (спільний логін)

18 грудня в місцевому підлітковому центрі «Сатурн» станиця Кам’янець – Подільський провела новацько–пташачий вогник присвячений дню Святого Миколая. Новаки з великим нетерпінням чекали цього свята.

Бути сторожами вогника надано честь братам  Святославу та Любомиру Білоус, дітям відомого пластуна сеньйора Павла Білоуса, ОЗО. Сім’я  Білоусів переїжджають на постійне місце проживання до села Семиполки, Київського району, і для дітей, тут у нашій станиці, це останній вогник.

На вогнику о. Елевтерій розповів дітям хто такий св. Миколай, чому його величають. Було показано дві вистави: рій «Вишиванки»  - казка «Тепло рідного дому», та Пташата – «Священа Корова». Новаки співали пісні про Миколая, грали ігри, але найцікавішою була самодіяльна гра «Ялинкові прикраси».

Передаючи із рук в руки запалену свічку, діти передавали вогонь любові та добра, загадавши подумки  найпотаємніше бажання, яке обов’язково здійсниться у найближчий час.

При розмові новаки дійшли до висновку: що дарувати подарунки набагато приємніше, ніж отримувати їх. Тому їм була надана можливість самим зробити вітальну листівку для своїх рідних, а хто бажав то робив для св. Миколая.

Після виготовлення листівок до новаків та пташат таки завітав сам св. Миколай. Радості дітям не було меж. Вони розповідали Миколаю вірші, співали пісні та отримували символічні подарунки. Діти веселі та щасливі, сповнені енергією не хотіли розходитись по своїх домівках, але прийшов час прощатись.

Новаки з нетерпінням чекають на нові незабутні зустрічі.

Інформацію подала сес. Світлана Трасіух