Крайова
Булава УПН

Новацька спартакіада станиці Чернівці – «Боги Олімпу»

2016-11-29
Автор: КБ УПН (спільний логін)

«Цього року до сестрички комендант надійшов лист від богів Олімпу, де вони писали, що дуже скучили за надзвичайно сильними та спритними спортсменами і хочуть побачити, як вони пройдуть спортивні естафети та інтелектуальний змаг, адже ми знаємо, що саме розум – це запорука сильного та міцного тіла... Саме сьогодні відбудеться продовження великої історії про чернівецьких спортсменів-новаків».

19 листопада відбулась новацька спартакіада станиці Чернівці, легендою якої стало продовження минулорічної – «Боги Олімпу», адже задумкою було продовжувати її та зібрати всі 5 Олімпійських кілець у вигляді відзначок, за 5 років пластування у новацтві.

Цьогоріч у спартакіаді взяло участь 12 новаків та новачок, які були об’єднані у дві команди – Олімпійці та Посіпаки. Незважаючи на те, що новаки були з різних роїв та різного віку, це не завадило дітям створити дружню атмосферу та побавитись в естафети та в інтелектуальний змаг. За кожну виграну гру, як і минулого року, на лаврових віночках були замальовані листочки, і як не дивно, вінки були однаково яскраві. У результаті перемогла дружба, а найкраще себе проявив новак з рою «Хом’ячки» – Даниїл Косменко, який отримав чудовий подарунок – іграшку. 

Подарунками для команд стали книжки Івана Дячука «Легенда про кіборга» та блокноти з ручками від Чернівецького обласного відділення НОК України.

Дуже дякуємо за зал карате клубу «Тай-сен» та Чернівецькому обласному осередку Всеукраїнської федерації Фрі-файту.

З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб продовжити велику історію про чернівецьких спортсменів-новаків.

 Інформацію надала сес. Анастасія Вербінська