Крайова
Булава УПН

Вишкіл новацьких виховників в Києві

2016-11-23
Автор: КБ УПН (спільний логін)

В Києві 10-13 листопада 2016 року відбувся вишкіл новацьких виховників “Святий Миколай і 5 років”.

Зранку, 10 листопада, отримавши попереднього листа від святого Миколая, зібралися майбутні учасники в столиці і стали думати-гадати, що ж то за такий таємний лист з завданнями, який від них очікує ніхто інший, як святий Миколай. Всі посміхалися, раділи і вирішили назвати цю таємну групу добровольців  «Святий Миколай і 5 років» (РОВ 283 впорядників 219), адже останнє таке покликання відбувалося 5 років тому. 27 натхненних кандидатів, вибраних самим Святим, приїхали з різних куточків України (Хуста, Львова, Запоріжжя, Сум, Чернігова, Вінниці, Харкова, Києва, Броварів), аби виконати приготування до самого свята.

Місія почалася з традиційного відкриття, а щоб всі учасники стали близькими друзями і вірними помічниками святого Миколая і могли дарувати радість всім навколо, то сам чарівник створив для них перше випробування і роздав кожному Таємного Друга. Всі учасники впродовж всього нелегкого завдання мали пам'ятати і підтримувати один одного. Юні добровольці отримали важливу інформацію про психологічний і фізичний розвиток дитини, елементи занять з новацтвом, елементи співпраці з батьками, та інші. І тут для майбутніх помічників настав останній виклик: провести на практиці з дітьми всі форми занять і довести Святому Миколаю, що вони гідні називатися його помічниками. Після цього виклику всі кандидати почули настанови для подальшої плідної праці.

Останнього недільного ранку всі чекали посвяту від Миколая в помічники, проте сніг був настільки густий і лапатий, що сам Святий не зміг приїхати і доручив це С. О. Олі Аркадьєвій, яка мала оголосити, що останнім кроком для здійснення місії є виконане завдання. «Святий Миколай чекає Вас в своїх лавах, тому не затягуйте з завданням, адже ви покликані самим Святим, аби творити добро».

Дякуємо всім претендентам в помічники, а також всім хто є справжніми помічниками Святого і робить для дітей цю казку. 

Інформацію подала С. О. Оля Аркадьєва