Крайова
Булава УПН

В Івано-Франківській відкритій Окружній Спартакіаді змагалися пташата, новацтво, юнацтво, виховники та батьки

2016-11-23
Автор: КБ УПН (спільний логін)

20 листопада 2016 р.Б. в Івано-Франківську відбулася відкрита Окружна Спартакіада.
У ній взяли участь 13 юнацьких команд з Івано-Франківської округи та Львова. До участі долучилися команди юнацьких, новацьких
, пташачих виховників та батьки.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Цвіт України і краса», який спрямований на патріотичне виховання молоді за сприяння Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

Впродовж дня команди змагалися за першість у таких видах спорту: (юначки) волейбол, гандбол, баскетбол; (юнаки) футбол, волейбол, баскетбол. Після відкриття було проведено жеребкування, де визначався список ігор команд. Але перед насиченими змаганнями учасникам провели загальну активну руханку, щоб запобігти травмам на полі. Паралельно з іграми команд відбувався змаг для новаків та новачок, пташат. Учасники мали змогу полазити на скеледромі, що дуже сподобалося дітям, батькам та гостям.

Відгуки про Спартакіаду:
ст.пл. Анна Лотовська: "Не відкрию Америку,якщо скажу, що сьогодні бути спортивним це не лише данина моді,але надзвичайно корисно для здоров'я в умовах сучасного світу! Надзвичайно тішить той факт,що у цьогорічній окружній Спартакіаді взяло участь понад 130 дітей, а це означає, що ще 130 дітей надають перевагу декільком годинам спорту на тиждень, а не сидять вдома за комп'ютером
. Можу сміливо стверджувати, що захід минув успішно, у веселій та дружній атмосфері під супровід відчуття здорової спортивної конкуренції між учасниками".

Капітан команди “Залізняки” Арсен Пацай: "Спарта була дуже кльова.Просто на рівні тернопільської.Все було дуже чудово організовано.Особисто мені все сподобалося".

Інформацію подала С. О. Віта Дідик