Крайова
Булава УПН

Вишкіл новацьких виховників в Тернопільській окрузі

2016-11-12
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Зранку 3 листопада подих східного вітру зібрав учасників засідання клубу послідовників Мері Поппінс (РОВ 282 впорядників 218) на околиці славного м. Бучач на базі Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. 20 кандидатів в члени клубу приїхали з різних міст Тернопільської та Хмельницької області.

Початок засідання клубу послідовників Мері Поппінс розпочався як зазвичай із відкриття. Далі на учасників чекали знайомство та настанови від Мері Поппінс. Дійсні члени клубу (Сірі Орли та Орлиці) ознайомили кандидатів з методикою виховання новацтва. Розповіли про форми та елементи занять, психологічні та фізіологічні особливості дітей 6-11 років, співпрацю з батьками та ін. Учасники мали змогу практично провести всі 4 форми занять. Під час обговорення вони отримали рекомендації про те, що можна покращити при проведенні занять. Майбутні братчики та сестрички наочно побачили важливість точкування в УПН та щодня знаходили на кольорових парасолях винагороду за свою працю.

Добігав до кінця останній недільний день засідання клубу. Всі очікували, що вітер переміниться і Мері Поппінс встигне прибути на закриття. Та нажаль у неї були важливі справи щодо виховання дітей і вона делегувала свої обовязки коменданту РОВ. Майбутнім членам клубу Права рука Мері Поппінс С. О. Наталя Юзик передала посвідки з відзнаками, чарівні пігулки та домашнє завдання, яке мають учасники виконати для зарахування в клуб.

«Так як парасольки (один з символів Мері Поппінс і вишколу) допомагають при негоді, нехай здобуті на вишколі знання стануть вам у нагоді під час роботи з новацтвом» - цими словами завершилася 282 РОВ впор. 218.

Велика подяка всім, хто долучився до організації та проведення засідання клубу послідовників Мері Поппінс (вишколу новацьких виховників) «Тому, що це був ідеал»: директору Бучацького коледжу ПДАТУ Леськіву І. Ю., голові Бучацької районної ради Фреяку В. Й.,  управлінню у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, С. О. Наталі Юзик, С. О. Оксані Зазулі, С. О. Віталію Михайлиці, С. О. Віті Дідик, С. О. о. Елевтерію, сес. Оксані Гойді.

Інформацію подала С. О. Оксана Шамрик