Крайова
Булава УПН

В Бориславі відбувся окружний дошкіл про новацтво "Дім дивних дітей"

2016-10-30
Автор: КБ УПН (спільний логін)

22-23 жовтня у пластовій домівці, в Бориславі відбувся окружний дошкіл про новацтво.
Десь, серед зелених полів, темних лісів, на пагорбі біля підніжжя скель, там, де морські хвилі гартують столітні камені, самотньо стоїть дім. Ніби зі старих готичних гравюр він височіє серед хмар,а в його темних вікнах криються дивні таємниці. Але ,на жаль, всі таємниці одразу не можливо відкрити, тому учасники дошколу кожної гутірки відкривали нове вікно у дивному будиночку. Також цей дім має мешканців - таких же ж граційних та містичних, як він сам. Кожен з них береже в собі дивний дар, який здобувають усі новацькі виховники. Так і наші, можливо, майбутні новацькі виховники здобули вміння творити, об’єднювати, бути різноманітними, фантазувати, цілеспрямованості, вірити в дивне та цікаве, а також дитячу безпосередність. Не обійшлося і без нових знань, учасники дізналися багато цікавого та потрібного: що таке УПН і з чим його їдять, 101 спосіб розважити дітей, хто живе в жовтому будиночку та багато іншого. Не обійшлося і без веселощів, адже новацтво - це завжди весело і круто! На вогнику всі дізналися один про одного багато деталей і перевірили свою інтуіцію, а також просто відчули себе дітьми, співаючи і граю новацькі пісеньки та ігри.
Дивний дім рідко спить вночі, тому і тут не обійшлося без надскладного завдання. Коли всі повлягалися та налаштовувалися на сон, учасників чекала справжня проблема, яка не рідко трапляється у новаків - їм потрібно було знайти правильний шлях, як заспокоїти дітей в різних ситуаціях. В проводу справжній акторський талант, тому стати на деякий час новаками їм було надзвичайно легко! Усі впоралися з завданням і “діти” позасинали янгольським сном, а учасники відчули себе братчиками та сестричками!
Другий день був не таким насичиним, але і тут не бійшлося без важливої місії - в будиночку досі не було людей, тому, виконуючи різні завдання, учасники знайшли силуети дивних жителів дому. Все закінчилося на позитивній ноті - відзначках та посвідках, всі роз’їхалися з усмішками на обличчях!
Провід вишколу дуже вдячний інструкторам які з радістю погодились провести цікаві та веселі гутірки, Олі Фегецин, Іванці Герус та Ігору Пирогу.

Інформацію подала сес. Марічка Білінська