Крайова
Булава УПН

Відкриття пластового року для новацтва в ст. Бучач

2016-10-07
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Ось настав той день, якого з нетерпінням чекали всі пластуни станиці Бучач, ми відкрили новий Пластовий рік. Все дійство за звичаєм  починалося з спільної молитви та Служби Божої, яку відслужив пл.сен.праці Володимир Геншляк, СМ(о.Елевтерій).

Далі новацтво, юнацтво, старшопластуни, сеньори та наші гості-пластуни з м. Камянця-Подільського, вирушили в центр міста, де був церемоніал свята. Комендантом був пл.сен.праці Володимир Геншляк, СМ(о.Елевтерій), бунчужний ст.пл. Святослав Павлишин, СМ, писар ст.пл.Оксана Дутка,Ls. Під час урочистостей новацтво сказало «До зустрічі!» своїм побратимам, яких перевели у юнацтво, а також  прийняли до своїх лав ще одного новака-прихильника.  А 9 новаків станиці Бучач склали новацьку обіцянку, і були іменовані новаками-орлятами.

По закінченні церемоніалу, новацтво мало змогу розгадати цікавий  кросворд на пластову тематику, пограти ігри та потанцювати банси. Діти отримали безліч незабутніх емоцій під час свята. Отож, нехай цей пластовий рік буде цікавим, веселим та незабутнім для кожного з нас! Гра почалась!

Інформацію подала сес. Оксана Зазуля