Крайова
Булава УПН

Наймолодші пластуни станиці Івано-Франківськ відкрили Новий пластовий рік допомогою бійцям АТО

2016-09-13
Автор: КБ УПН (спільний логін)

10 вересня 2016 року Божого пташата та новацтво станиці Івано-Франківськ відкрили Новий пластовий рік-2016 у міському парку ім. Т. Шевченка. Захід був спрямований на те, щоб вкотре нагадати собі і допомогти тим, кому завдячуємо мирним небом над головою. Пластуни долучилися до збору продуктів харчування та речей першої необхідності для бійців АТО.

Традиційно захід розпочався із молитви та пластових церемоніалів. На відкритті нового пластового року були також відзначені братчики та сестрички, активні батьки подяками за вагомий внесок у розвиток Пласту НСОУ в станиці Івано-Франківськ та волонтерську працю з дітьми.

Після урочистостей пташата, новаки та новачки були задіяні у локаціях: доброчинна, майстер-клас, рухливо-ігрова. На доброчинній локації діти плели маскувальну сітку, виготовляли листівки та майстрували обереги-талісмани (ангелки з тканини та кукурудзи, патріотичні серця), які згодом помандрують до воїнів-захисників. На рухливо-ігровій локації пластуни гралися із своїми виховниками у рухливі ігри, співали пісні, а на локації майстер-клас виготовляли вироби уже для себе (гончарні тарілочки, паперові рибки, іграшки з фетру, трубочок, магнітики на холодильник).

Пташата, які були зі своїми батьками на рухливо-ігровій локації стали учасниками «Мотузкового парку». Вони пройшли ще одне випробовування у своєму житті та вчилися долати свої страхи. За це велика подяка Станіславу Провальному, який посприяв маленьким пластунам.

На урочистому закритті відбувся перехід пташат в Улад Пластунів Новаків та Новачок. А на завершення заходу всіх чекала надзвичайна несподіванка – «кольорове закриття», кидання різнокольоровими сухими фарбами. «Щоб нам так було цілий рік!!!», - написала мама пташати Наталія Лоза ;). Таки-так, кольорового, сонячного і мирного нам усім пластового року!

Організаторами відкриття Нового пластового року для пташат та новацтва є підготовчий курінь УСП та 30-й курінь УПС «БлиСкавки». Велика подяка всім братчикам та сестричкам, батькам, а також народним умільцям-ремісникам з м. Галича, які були інструкторами на точках.

Інформацію надала сес. Віта Дідик