Крайова
Булава УПН

Крайовий новацький історичний табір "Літопис рідної землі" 2016

2016-09-10
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Цього року для мене був 5 ювілейний табір в ролі коменданта і 12 табір поспіль! Дякуючи злагодженій, працьовитій та неймовірно творчій  команді у нас вийшло успішно провести табір і виконати програму цілковито.

Як завжди дуже тішуся, коли на таборі можна спостерігати різноманіття станиць! Так цього року учасники були як з досвічених осередків (Івано-Франківськ, Київ, Львівська округа, Луганська округа) та і з осередків, які тільки набирають новацьку силу (Харків, Ужгород, Хмельницьк, Кременчук).
Хочеться подякувати неймовірному проводу підтаборів, які зробили цей табір для дітей і виховників незабутнім, плекали командний дух та дбали про комфорт і добробут кожного!

Отже, наші герої, яких треба знати як не в лице, то хоча б в імена :)
інтендант – Наталя Федечко (новацька мама)

“Отроки”
керманич програми «Отроків» – С. О. Ярина Яцун, ПС
Бунчужний – пл. уч. Іван Кузьменко
Писар – пл. уч. Софія Боцун

“Джури”
керманич програми «Джур» – пл.сен. Наталія Житлова
Бунчужний – ст. пл. Сашко Озарко
Писар – ст. пл. Оля Вишатицька

“Звідуни”
керманич програми «Звідунів» – С. О. Оксана Василик, Гр
Бунчужний – ст. пл. Віталій Михайлиця, ОХ
Писар – ст. пл. Оксана Красовська, Гр

На таборі багато чого цікавого проходило і мандри по спіралі часу, і Купальська ватра з поверненням друзів із полону русалок, стрибки через вогонь, мандрівка до древнього міста князів Галицьких – Крилоса, до м. Галич, українська вечірка, лялькові театри, стрільба з крісів, бої на шаблях, зародження цивілізації та полювання на мамонтів, облаштування побуту древніх людей та ще багато іншого!

Якщо ви ще не гризли кістки мамонта, не будували Запорізької Січі, не стріляли із повстанських рушниць – вам до нас! На ЛРЗ – 2017! Будемо дуже раді вас бачити в наступному році!

Комендант табору – ст. пл. Оля Аркадьєва, Гр