Крайова
Булава УПН

Перший новацький окружний табір УПН "Робінзончики" Вінницької округи

2016-09-09
Автор: КБ УПН (спільний логін)

За версією Даніеля Дефо Робінзон Крузо - моряк, який був вимушений жити на безлюдному острові десь біля берегів Африки, куди його викинули безжальні хвилі океану. Але тепер новаки і новачки знають, що насправді Робінзон проживає в зеленому острові-лісі в селі Митки, Барського району де і проходив наш табір. Почалася пригода 28 червня і тривала 10 днів. Протягом цього часу новаки навчились всьому, що допоможе їм прожити на безлюдному острові чи просто у мандрівці: розводити багаття, будувати шелест, ставити намети, орієнтуватись по компасу, збирати дрова. Але на цьому корисні вміння не завершились, оскільки протягом табору новаки здавали вмілості: Знавець тварин, Знавець рослин, Картограф і Любитель казок. На екватор табору ми були запрошені на бал до туземців та людей-дерев, які вчили танцювати свої веселі чудернацькі танці. Новацтво навіть не мали часу щоб сумувати, бо мали дуже насичену програму. Вони робили попригунчики, квіти з шифону, кульки антистреси, іграшки з паперу та ангеликів з ізонитки, мали гутірки з масажу.
Уважно на таборі слідкували за гігієною, харчуванням та сном, розказували як чистити зубки та прати речі, бо на безлюдному острові необхідно ставати більш самостійними як Робінзон Крузо.
Закінчення табору співпало зі святом Івана Купала, яке святкували всім табором. Дівчата плели вінки, хлопці допомагали готувати ватру. А потім всі катались на конях і щастю просто не було меж. Щиро вітаємо Кицьку та Екстрімчика з першунством!
Табір підходив до закінчення і після закриття всі дружно повсідались в автобус-корабель і з піснею поїхали назад до Вінниці.
П.С. від імені комендантки табору дякую всьому проводу! В нас була крутецька команда ;) Аліна Щербань, Ромко Кулінець, Оля Казакова, Вікторія Моспан, Назар старушок, Богдан Новак. А також юнацтву: ЖИтончику, Президенту, Нанці, Сойці, Одарці, Суничці!)

Інформацію надала сес. Віта Кулінець