Крайова
Булава УПН

Мандрівка на гору Пікуй новацтва ст.Мукачево

2016-09-09
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Вересень - традиційний початок навчального року, а вересневі ранки - час, коли всім школярам особливо солодко спиться. Проте свій перший недільний ранок, 4 вересня, мукачівські пластуни спільно з ужгородськими відзначили мандрівкою. У ній взяли участь 30 учасників: 19 новаків і 6 гостей, 5 братчиків та сестричок, серед них також комендант ст. пл. Василь Карабин, бунчужний ст. пл. Микола Міщенко, хорунжими на мандрівці були Міщенко Юлія та Кость Олександра.
Гора Пікуй - найвища вершина Львівської області, яка сягає 1408 м і належить до Карпатського водороздільного хребта, що розділяє басейни річок Тиса і Дністер. Пластунам вдалося подолати увесь цей довгий шлях і підкорити свою першу гірську вершину. Там, на самісінькій верхівці, відбулося урочисте відкриття. Усі учасники мандрівки, перебуваючи на вершині гори Пікуй, змогли помилуватися неповторними краєвидами величних Карпатських гір, а також переконатися у тому, що завдяки спільним зусиллям, взаємодопомозі і взаємопідтримці можна подолати будь-які перешкоди. Веселий сміх і фото на згадку, пісні та ігри у дружньому колі - усе це залишиться в спогадах про гору Пікуй.
Кожен з учасників здобув безцінні знання і навики у мандрівництві.
Завершилася мандрівка на Пікуй, насичена подіями, яскравими враженнями, новими знаннями і вміннями. Але для кожного новака, кожного справжнього пластуна мандри тільки починаються, адже треба ставати щораз кращими.

Усім, хто долучився до проведення цієї мандрівки, Станиця Мукачево висловлює ВЕЛИЧЕЗНУ подяку!

Інформацію надала ст. пл. прих. Гузинець Леся, писар