Крайова
Булава УПН

Відбувся крайовий новацький науково - екологічний табір “Академія допитливого Вовчика”

2016-08-11
Автор: КБ УПН (спільний логін)

25 липня - 3 серпня 2016 року вперше відбувся крайовий новацький науково - екологічний табір “Академія допитливого Вовчика”.

Земля опинилася під такою загрозою, що її світ ще не бачив. Ніхто з науковців не знав як уникнути катастрофи, тому було вирішено зібрати 60 найдопитливіших дітей з усієї України  та навіть Ірландії, які би подорожували щодня іншою планетою Сонячної системи і набиралися мудрості від тамтешніх учених. З ними працювали 22 міжгалктично відомих академіків. Вибрали для цього наймальовничіше місце - Буковинські Карпати.

Академія стартувала з Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича - одного з найгарніших навчальних закладів України. Новацтво надихнулося духом науки, яким і жило наступні 10 незабутніх днів.

Для них проводили “наукову лабораторію”, де кожен сам міг створити власне чудо. Вони самостійно вирощували кристали, доглядали за “ройовими садами”, робили вулкани, долали силу земного тяжіння, створювали штучні кров і вогонь та ще безліч неймовірних речей. Діти в формі гри знайомилися з найвідомішими лауреатами Нобелівської премії, уродженцями нашої країни. Наприкінці табору вже вільно дискутували з проводом на наукові та філософські теми.

Між тим не бракувало й розважальної та спортової програми. Адже в здоровому тілі здоровий дух, а здоров’я кожного з нас - запорука життя цілої планети.

Табір став найяскравішим спогадом літа не тільки для учасників, а й для проводу. Тож якщо ви не боїтеся кинути виклик собі та своєму новацтву, то команда “Академії допитливого Вовчика”, спільно з 101 куренем УСП “Карпатські Вовки” ласкаво запрошує Вас до нас на наступний рік.

Інформацію подала пл.розв. Оксана Буць