Крайова
Булава УПН

Другий гніздовий табір г. 52 «Краплинка Сонця» - «Часодії»

2016-07-20
Автор: КБ УПН (спільний логін)

3-10 липня у с. Стрілки проходив гніздовий табір "Часодії" самбірських новачок.
Чи знаєте ви що таке алхімія? Чим займаються алхіміки? Чи працюють вони і зараз? Це містична наука, яка з’явилась за багато століть до нашої ери. Її служителі – алхіміки - намагалися віднайти еліксир довголіття і, так званий, філософський камінь — речовину, що перетворює метал на золото. Алхімія широко застосовувалась та вивчалася у Стародавньому Єгипті, Месопотамії, Персії, Індії та Китаї, а також в античній Греції та Римі. Алхіміки постійно щось вивчали, робили експерименти, досліджували, проте, ми нічого не можемо довідатися про їхні здобутки, бо кожен алхімік свої дослідження тримав у великій таємниці.
Вони працюють і в наш час, але стали ще більш таємничими та замкнутими. Не сумніваюся, що в цей час хтось ламає голову над створенням філософського каменю – його винайдення споконвіків було заповітною мрією кожного вченого. Проте навіть алхіміки деколи просять допомоги, адже для створення філософського каменю потрібно багато складників та дивних приладів.
Потрібно мандрувати по цілому світу аби здобути бажане.
Нам надіслали таємне послання, де попросили нашої допомоги. Завдання наше було складним, адже ми не тільки мандрували різними країнами, але й за допомогою часовороту, переносились у різний час. Спершу побували у Стародавньому Єгипті, де повинні були роздобути для алхіміка сонячний календар єгиптян. Наступна наша мандрівка в часі була до античної Греції та Риму, де ми
зустріли Гіпократа, який і дав нам наступний необхідний складник. Протягом четвертого дня ми мандрували стародавньою Месопотамією, дізнавалися про наукові досягнення шумерів. Далі часоворот переніс нас, аж у стародавній Китай, де ми вчили китайську аби порозумітися з місцевими винахідниками та дізнатися їхні рецепти винайдення пороху. Це також необхідно для виготовлення філософського каменю. А ще нам були потрібно знання оптики, для цього ми подалися в середньовічну Англію де зустріли філософа та науковця Роджера Бекона. Будучи в Англії ми не змогли, не побувати на балу та не зустрітись з королевою. Останньою точкою була Франція 20 ст. адже нам був потрібен пігмент голубого лазуриту, а де ж його шукати, як не в Франції, в час коли творили імпресіоністи. Після довгої подорожі цілим світом, ми відшукали всі необхідні алхіміку інгредієнти.
Тепер надіємось він зможе виготовити філософський камінь!

Інформацію подала сес. Марія Білінська