Крайова
Булава УПН

Новацький табір станиці Бучач «Міньйони в Пласті: де моя банана»

2016-07-11
Автор: КБ УПН (спільний логін)

З 9 по 17 червня 2016 р. відбувся новацький табір станиці Бучач «Міньйони в Пласті: де моя банана». Як і минулого року табір проходив у колегіумі «Знамення» в с.Зарваниця Теребовлянського району. Програма передбачала пройдення вмілостей, узагальнення знань, отриманих протягом усього пластового року. 
Познайомившись з новими друзями, а саме Кевіном, Стюардом, Бобом - діти навчалися як це бути: добрими, дружніми, уважними та слухняними, наполегливими та дбайливими. 
Кожного дня діти вивчали щось нове і цікаве, проходили вмілості, співали, танцювали, грали теренові та спортивні ігри, переглядали мультики відповідно до теми. 
В неділю новаки відвідали Святу Літургію, де брали участь у посвячені води. 
Табір для новаків щодня приносив якісь цікаві знання, які вони із захопленням приймали у свій розум. Трішки бешкетували, але виховники спрямовували це у правильне русло. На ватрі діти грали у "Чарівну квіточку", яку для них виховники робили власноруч. Кожного ранку діти отримували стрічки похвали, якщо заслужили їх протягом минулого дня.
На завершення учасники показали свої знання, які отримали під час табору, успішно пройшли вмілості та віднайшли «бананове дерево».
На закритті всі отримали посвідки про перейдений табір, було відзначено першунів та найкращий рій, а також діти склали новацьку присягу.

На таборі було все, щоб дійсно відчути себе щасливими - не було мами з татом! А були друзі, гарний настрій, втомлюючий, але приємний сон, багато мням-мням, танців, а також строгий, але добрий комендант братчик Ведмідь. На завершення табору навіть не хотілося їхати до дому, а це значить, що табір пішов на "ура"!

Інформацію подала сес. Оксана зі ст. Бучач