Крайова
Булава УПН

В Києві відбувся крайовий вишкіл виховників УПН “П'ята точка корівки”

2016-06-02
Автор: КБ УПН (спільний логін)

26-29 травня 2016 року відбувся вишкіл виховників УПН в Києві з гордою назвою “П'ята точка корівки” :). Так-так, ви все правильно прочитали і зрозуміли – на вишколі були ДУЖЕ популярні цукерки “Корівка” :). На вишколі панувала весела та дружня атмосфера, по-сімейному затишна. Основна кількість учасників були з Києва, Броварів Київської обл., також були учасники з Черкащини та Одещини. Цікаво, що на вишкіл зголосилось багато батьків новаків, які бажають творити чар новакування для своїх дітей! 

Дякую всім учасникам за допитливість, працьовитість, ініціативність та запальне бажання працювати з новацтвом! А братчику Василю від мене та учасників велике: “Дякуємо, дякуємо - аж підскакуємо!” за домашній сир та молоко!

Дуже чекаю нових зустрічей з вами любі учасники та багато нових роїв!

Провід: комендант – ст. пл Ольга Аркадьєва, Гр, бунчужний - ст. пл. Сашко Озарко, інтендант, писар - ст. пл. Іван Попченко, ЦМ. Дякую Сашко та Іван, що творили атмосферу, читали гутірки і помагали у всьому!

Велика подяка нашим інтрукторам – ви найкращі! Учасники так і сказали, що до нас приходили найцікавіші і найкращі в своїй справі: ст. пл. Вікторії Петрук – дякую, що ти завжди підхопиш, коли потрібно. Окрема подяка за вогник (учасники були розчулені до сліз!); ст. пл. Оксанці Красовській, Гр — за мобільність та готовність помогти, пл. сен. Юрію Юзичу, ОЗО – ти знаєш – одна твоя гутірка і учасники під враженням цілий вишкіл :), пл. сен. Юлії Жданович, ДК за чудові гутірки – у всіх опитниках “психічний і фізичний розвиток дітей” мало не на першому місці за важливістю; ст. пл. Наталі Колесник, ОД за змістовну і структуровану гутірку, а маленькому Матвійчику, що відпустив маму; ст. пл. Ксені Шемберко — за твої майстерки та ентузіазм, ст. пл. Стасу Андрійчуку, ЦМ – за всі роки підтримки та гутірки, ст. пл. Ірі Степанець, що приходиш і не забуваєш; ст. пл. Ярині Яцун, ПС – за твій драйв та творчий заряд учасників, після твоїх гутірок хочеться гори перевертати; ст. пл. Іринці Думич, L – за твого маленького принца та дуже змістовні гутірки, ст. пл. Ані Кобзар, А  - за цікаві гутірки та ігри, вміння так гнучко перелаштуватися, ст. пл. Толіку Костенко – за гутірку з точкування, рости і ділись досвідом і далі!

Дякую людям, які посприяли в організації вишколу, без вас це було б дуже складно зробити: ст. пл. вірл. Наталі Кияк, Гр, пл. сен. Мирону Спольському, ВБ, ст. пл. Наталі Шерекіній і п. Валентині, Свято-Феодосівському монастирю та його священнослужителям: о. Макарію, о. Сергію, о. Івану за те, що завжди так тепло нас приймаєте!

Комендант вишколу ст. пл Ольга Аркадьєва, Гр