Крайова
Булава УПН

Свята Літургія – наймогутніший орудник проти пекельних сил

2016-04-26
Автор: КБ УПН (спільний логін)

«Служба Божа – це діло найвищого почитання Пресвятої Тройці; вона є наймогутнішим орудником проти пекельних сил; вона відвертає від грішника меч Божого гніву» - казав учитель Церкви св. Альфонс.

В Рік Божого Милосердя українська стежа куреня УПС ч. 20 Орден Хрестоносців ім. Митрополита Андрея Шептицького спільно з осередком УПН станиці Тернопіль організували науку для новаків та новачок про Святу Літургію.

Науку провадив Пластовий капелан ст.пл. о. Ярослав Шевчук, ОХ, який в доступній для нашого новацтва формі пояснив суть, мету та завдання Святої Літургії. Надзвичайною та повчальною булла духовна наука – «Коли йдеш на Службу Божу, забуть про все, що земне, а зверни свою думку до Бога. Подумай, що йдеш на гору Голготу, щоб там разом із Пресвятою Дівою та св. Йоаном стати під хрестом, на якому умирає за тебе Син Божий».

На завершення новацтво переглянуло мультики про Святі Таїнства, зокрема про Святу Євхаристію.

Завершилась духовна наука участю тернопільського новацтва в Пластовій Службі Божій, котру служили отці-пластуни: ст.пл. о. Яворслав Шевчук, ОХ та пл.сен.пр. о. Андрій Говера, ОХ.

Комендантом новацького заходу був братчик Назар Яворський.