Крайова
Булава УПН

Зимовий новацький табір львівської округи

2016-02-17
Автор: пл. уч. Андрій Петелицький

25-31 січня 2016 року відбувся новацький табір Львівської округи "БРИЛА"

Нещодавно відбувся окружний новацький зимовий табір «БРИЛА». Він відбувався у с. Орявчик, Сколівського р-ну, Львівської області. Учасниками табору стали 12 діток віком 8-11 років.

Погода була просто чудовою і десятиградусні морози навіть не відчувались. Багато снігу дало можливість покататися на санках, побавитися в сніжки, зліпити сніговиків. Заняття на вулиці приносили новацтву багато радості, адже що може бути краще взимку, як не снігові розваги?!

За легендою табору, ми мандрували до Евересту. Протягом семи днів учасники табору підкорювали цю величну гору, бо саме на її вершині вони повинні були знайти чарівну чашу, у якій таїлась таємна сила. У цьому їм допомогли наші давн друзі ЄТІ. Вони вказали шлях і звісно ж вручили чашу нам. Всі, хто пройшов табір, здобули цю силу. Вони не будуть такими як колись, тепер вони осягнули всю чарівність зими, її особливость та загадковість.

Усі учасники табору були розділені на три групи (рої): "Евр", "Зефір" та "Нот". Такі назви вони отримали на честь східного, західного та південного вітру, що теж пов'язано з легендою табору.

Не менш цікавою була програма вмілостей. Кожен учасник обирав собі одну з трьох вмілостей: "Зореплавець", "Любитель настільних ігор", "Бистрозмисл". Також усім новакам була зарахована вмілість "Знавець зими".

Окрім вмілостей, діти мали цікаві майстерки, ігри, співи, інтелектуальний змаг та багато іншого. А вечірні вогники біля каміну створювали особливу атмосферу табору.

Приїжджайте наступного року і ви теж зможете познайомитись з ЄТІ та з найхолоднішою порою року. Дякуємо усім, хто допоміг нам у проведенні табору