Крайова
Булава УПН

Святий Миколай завітав до новацтва Тернопільської станиці

2015-12-26
Автор: С. О. Оксана Шамрик

Вже стало доброю традицією, що до новацтва ст. Тернопіль щороку приходить святий Миколай. Цьогоріч Свято Миколая відбувалося протягом двох днів, 19 та 20 грудня.

Для 19 дітей ці дні є особливими, бо їх урочисто прийняли до Уладу пластунів новаків та пластунок новачок.

19 грудня молодше новацтво на вогнику поринуло в далеке минуле, коли жив святий Миколай. Вони дізналися про життя і добрі діла Миколая, співали пісні про нього. Разом із помічниками святого  грали ігри. Вкінці свята всі чемні діти отримали подарунки. Найкращих новаків за результатами ройових точкувань св. Миколай відзначив грамотами. По закінченні свята всіх присутніх пригощали солодощами помічники святого.

20 грудня старше новацтво взяло участь у квесті «Свято наближається». Вже із самого початку на них чекали сюрпизи. Прочитавши листи, святий Миколай підготував подарунки і віз їх на санях до дітей.

Але тут сталося лихо і подарунки погубилися. Найважливішим для новацтва було розгадати кодове слово, яке допоможе знайти пакунки святого Миколая. Та це виявилося не просто, адже слово складалося із десяти частин, які можна здобути в мудреців, виконавши їхні завдання. Знайти місце знаходження всіх мудреців допомогла карта, яку отримав кожен рій. Новаки і новачки з братчиками та сестричками мали зробити добре діло, написати свою молитву до Миколая, розповісти історії, вірші, заспівати пісні про святого. Також дітям потрібно було відгадати літературних персонажів за описом, розгадати загадки, скласти якомога більше слів із пропонованих букв. Показали діти свої творчі вміння, організувавши флеш-моб, присвячений дню св. Миколая, виготовивши вітальні листівки. Після вдало виконаних завдань кожен рій склав кодове слово «Будь чемним!». Це допомогло новацтву отримати подарунки. Св. Миколай відзначив грамотами тих новаків, новачок та рої, які найкраще справилися із завданнями. Також від Миколая отримали відзначення кращі виховники та новаки за результатами ройових точкувань. Вкінці квесту на всіх учасників чекав солодкий стіл, який приготували помічники святого. Для новацтва ці дні стали незабутніми та наповнені приємними несподіванками. Для помічників св. Миколая (виховники та новацькі батьки) була нагода поринути в дитинство та долучитися до спільної доброї справи.

Провід УПН та св. Миколай дякує за допомогу в проведенні свята батькам, братчикам, сестричкам, всім, хто долучився до організації та проведення свята.

Більше фото дивіться за цими посиланнями https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1103851782959348.1073741848.169786389699230&type=3&uploaded=61, https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1103832396294620.1073741847.169786389699230&type=3