Крайова
Булава УПН

14-го листопада 2015 року в місті Івано-Франківськ відбулась Мала Рада Орлиного Круга.

2015-12-07
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Участь у МРОК взяло 40 осіб, з яких 31 з правом ухвального голосу та 9 із правом дорадчого голосу. Розпочалась рада урочистим врученням посвідок про признання І-го ступеня у Кадрі Виховників тим братчикам і сестричкам, які Стали Сірими Орлами і Орлицями за 2013-2015рр. Для багатьох це стало приємною несподіванкою.

Крайова Булава каденції 2013-2015 рр. успішно здала розгорнутий звіт за свою діяльність і отримала абсолюторій. Надалі було запропоновано зменшити кількість членів КБ УПН з 8-и до 5-и.

До нового складу КБ УПН було обрано:

Крайова Булавна УПН – С.О. Оля Фегецин, ПС

Заступниця Крайової Булавної УПН – С.О. Іванка Герус, КВ

Референт частин – С.О. Андрій Болехівський

Референт таборів та міжнародних заходів – С.О. Віка Петрук, Гр

Референт інформації (писар) – С.О. Оксана Шамрик

Таким чином, у булаві представлені усі найбільші осередки УПН – Львів, Тернопіль, Київ та Івано-Франківськ.

Після офіційної частини виборів-перевиборів учасники МРОКу мали можливість трохи краще познайомитися, адже приїхали вони з різних осередків, як давніх, так і зовсім молодих, хтось був на МРОК вперше, а хтось – вже «старожил» цього заходу.  Для більш плідної роботи вони були поділені на команди так, щоб в кожній були учасники з різних осередків – і великих, і маленьких. А щоб трохи розважитись, і зрозуміти, хто є хто в команді, організатори МРОКу запропонували невеличкий тімбілдінг. Отак трохи потрудившись і багато насміявшись, братчики і сестрички почали обговорення проблем і потреб УПН у групах. Після представлення напрацювань команд були визначені основні напрямні праці КБ УПН і сформовані резолюції.

МРОК прийняла наступні резолюції:
  1. Відновити зустрічі гніздових 2 рази в рік.

  2. Організувати щоквартальні зустрічі /скап-наради булави з референтами.

  3. Рекомендувати булаві делегувати представника для презентації та лобіювання резолюції про патронат куреня над гніздом на КПЗ.

  4. Рекомендувати станицями і округам запровадити практику патронування куренів УПЮ над гніздами УПН чи роями.