Крайова
Булава УПН

В Івано-Франківську відбувся вишкіл булавних новацьких таборів

2014-06-16
Автор: Віталій Михайлиця

7-8 червня 2014р. в Івано-Франківську відбулася 259 Рада Орлиного Вогню – булавних новацьких таборів ч.10 «Пакет трави – вживай відповідально». 

Гаряча пора таборів вже практично на носі, виховникам саме час освіжити свої знання, набути нові і просто отримати позитивний заряд емоцій перед таборуванням. Тож на Зелені свята до Прикарпаття з’їхалися майбутні булавні новацьких таборів з різних куточків України: з Києва, Вінниці, Чернівців, Львова. Звісно, й виховники з Франківська теж взяли участь у вишколі. Команда інструкторів також зібралась на славу: Крайова Булава УПН (жіноча її частина), а також місцеві досвідчені виховники та приятелі Пласту.  До нас на вишкіл завітала гостя з Асоціації Гайдів України – тренінговий комісар Марія Макодзеба.

            Здавалося б, святкові дні й така спекотна погода мало сприяють проведенню вишколу, але запал учасників та неймовірна жага нових знань створили на вишколі незабутню атмосферу. Новацькі виховники побували не лише в Івано-Франківську, а й мандрували із дівчинкою Марічкою світом, відвідали найчарівніші та найдивовижніші місця планети та пізнали мудрість мандрівників. Легенда допомогла усіх краще налаштуватись на таборову атмосферу. За два дні учасники почули майже 20 гутірок про специфіку проведення новацьких таборів: перед таборову підготовку, обрядовість, точкування, працю виховника та інструктора в таборі, елементи занять, безпеку тощо. Не обійшлося й без практичних загнять – теренова гра збадьорила усіх в жаркий літній день, а дуже драйвовий вогник, який підготували самі учасники, запам’ятається усім на довго. Приємним бонусом для усіх стали уродини однієї з учасниць, і ранок другого дня ми розпочали із смакування тортиком.

            Сподіваюсь, що цих два дні не пройшли намарне, що учасники дізналися багато нового та цікавого, і ці знання допоможуть їм ще краще провести новацькі табори і отримати від них купу задоволення)))

Заступник коменданта вишколу С.О. Оля Фегецин, ПС