Крайова
Булава УПН

Всеукраїнський пластовий табір "Літопис рідної землі" проводить акцію "150,000 гривень на фонд "Літопису рідної землі"

2011-01-25
Автор: Андрій Пивоварчук

Про акцію 

Літопис рідної землі – це всеукраїнський виховний пластовий табір для дітей 7-11 років (новаків). Завдання табору – прищепити любов дітей до української історії та культури. Протягом табору діти в ігровій формі знайомляться з основними періодами історії України та видатними особистостями, а також українськими звичаями і традиціями. Табір побудований на основі методики відомого українського педагога Теодозія Самотулки і включає в себе 3 основні періоди історії України – гра "Отрок / Боярівна” (княжі части), "Джура / Гетьманівна” (козацькі часи) та "Звідун / Зв’язкова” (історія України ХХ століття до Незалежності України). Протягом останніх 6 років табір проводиться для 150 дітей з Києва, Рівненської, Луганської, Хмельницької та інших областей, - в основному діти з малих або новостворених пластових осередків, де організації не в змозі проводити табір самостійно. 

Ціль

Створити "залізний” фонд всеукраїнського виховного табору для дітей 7-11 років "Літопис рідної землі” у розмірі 150,000 грн. 

Для чого? 

Щоб мати щороку постійну суму, яка могла б покрити організаційні витрати виховників табору, а також дітей, що не в змозі оплатити повну вкладку за табір (напівсиріт, дітей з незаможних сімей та сільської місцевості). 

Чому 150,000, а не мільйон чи 15,000 грн.?

Впродовж 2005-2010 років провід табору відчував брак коштів, в першу чергу на малозабезпечених дітей з малих осередків України та оплату за перебування виховників на таборі. Сума, якої бракує, відповідає приблизно 30,000 грн. Ми розраховуємо отримувати річні відсотки від депозиту в рамках 25-30,000 грн. для відшкодування потрібних видатків. 

Хто може стати учасником проекту?
  • Пластуни: пластуни прихильники та дійсні члени, виховники УПН та УПЮ, 
  • Пластові приятелі та прихильники
  • Батьки дітей з різних осередків 
  • Постійні меценати табору
  • Новацтво, в першу чергу через участь в акціях для збору коштів (ярмарках, концертах, аукціонах тощо)
  • Добровольці і зацікавлені розвитком подібним проектів для українських дітей

Долучені файли